DEĞERLERİMİZ

Önceliğimiz Müşteri Memnuniyeti...


Öncelikli politikamız müşterilerimize kalite, hız ve güven sunmak, bulunduğumuz sektörde en iyi şekilde kaplanmış ürünü uygun fiyatta sunmaktır. Birlikte büyüme, birlikte gelişme ve birlikte fayda sağlamayı ilke ediniyoruz. Müşteri ilişkilerimiz güçlü, kalıcıdır ve gerçek değişimi etkileme gücüne sahiptir. Dolayısıyla politikamız herkesi ve her şeyi etkiler ve uzun vadeli bir iş kurmamıza yardımcı olur.

ÜÇ NESİL METAL KAPLAMAYI SANATA DÖNÜŞTÜRDÜK...

MİSYONUMUZ: Müşterilerimizin işimizin can damarı olduğunun farkındayız, bu nedenle pozitif bir ilişki sürdürmek için çalışıyoruz. Süreç ve sistemlerimizde sürekli iyileştirme, gelişimi ile oluşturduğumuz olumlu müşteri odaklı deneyimlerimiz sonucunda metal sektöründe bölgesel olarak tanınan bir marka olmayı başardık.

VİZYONUMUZ: En önemli ilkemiz müşterinin ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmek,müşteriyle sağlıklı, dürüst, hızlı iletişimler kurabilmektir. Çünkü müşterilerimizle işbirliğimizi kısa vadede düşünmeyiz. Biliyoruz ki onlar ihtiyaçları olduğunda bizimle çalışmanın ne kadar güven verici olduğunu ve her zaman onlar için daima en iyisini düşünürüz.

Tüm iş ilişkilerini en yüksek etik ve dürüstlük standardı ile yürütürüz. Sürekli gelişmek için disiplinli süreçlerden ve veriye dayalı yöntemlerden yararlanırız Hedeflerimizi yükseltmek için ekipman ve iş gücümüzü güçlendiriyoruz Değişimi kucaklıyoruz ve kayıtsızlığı reddediyoruz Tüm çalışanların işlerini en iyi şekilde yapabileceği bir ortam yaratmayı hedefliyoruz.