KAPASİTEMİZ

Dülgeroğulları, müşterilerine her zaman en iyi çözümleri sunmak için araştırma, geliştirme ve yatırım yapan dinamik bir işletmedir. Farklı esnek seçeneklerde asit veya alkali banyo türleri ile her türlü endüstriye her renkte üç değerli ve altı değerli çinko kaplama ve diğer hizmetleri vermekteyiz.HER SONUÇ BİR SANATTIR...

Dülgeroğulları olarak işini sanata dönüştürecek her türlü bileşende her renkte çinko ve diğer kaplamaları yapabililecek kapasitesiteye sahibiz. Üç nesil öz emek gücümüz ve deneyimimiz ile birleştirdiğimiz makine ve tesislerimiz kapasitemizin gücünü oluşturmaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre standart ürün teklifimizi sürekli olarak geliştiriyoruz ve her zamankinden daha fazla özel çözümler sunmak için fason üretim kapasitemizi genişletiyoruz.

HER İŞİMİZ MÜŞTERİYE ÖZELDİR...

Galvo Teknik Sanayi Sitesi’nde (onaylı alan) yer alan firmamız her türlü matel kaplama için tüm imkanlara sahiptir. Günümüzde metal kaplama alanında sürekli kendini geliştiren firmamız, sektörün aranan isimlerinden biri haline gelmiştir.